do początku mapa serwisu kontakt  
Zajęcia Artystyczne

UWAGA-

 

 

Poniżej informacje 

 

dla klas IV,V,VI,VII,VIII SP.

 

dotyczące nauki

plastyki i muzyki

 

 

 

 

Warsztaty (zajęcia) artystyczne

to obowiązkowe zajęcia lekcyjne,

które realizowane są w ramach przedmiotów:

muzyka, plastyka w klasie VII SP i w Gimnazjum

 

 

Przemiot muzyka i plastyka pojawia się już w klasie IV.

W klasie IV , V i VI zajęcia prowadzone są w ramach grafika szkolnego-

plastyka:

kl.IV- 1 godz.tygodniowo-Plastyka ( Ewelina Błaszkiewicz)

kl.V-1 godz.tygodniowo-Plastyka (Agnieszka Dołowy)

kl.VI- 1 godz.tyg- pastyka ( Agnieszka Dołowy/Ewelina Blaszkiewicz)

muzyka:

klasy od IV do VI- 1 godz. tygodniowo-Muzyka(Monika Żak)

 

Dla osób zainteresowanych sztuką proponujemy zajęcia dodatkowe dla klas IV i V pt."ARTOTEKA' prowadzone przez panią Paulinę RUNO  .

 

Dla osób uzdolnionych z klas VI zajęcia dodatkowe prowadzi p.Agnieszka Dołowy w każdy czwartek , 10 i 11 godz.lekcyjna sala 136.

 

 

W drugim semestrze klasy VI SP uczniowie wypełniają ankietę, na podstawie której

przydzielani są w klasie 7 do grup warsztatowych

w ramach przedmiotu plastyka i w ramach przedmiotu muzyka.

Osoby rozpoczynające naukę w naszej szkole dopiero w klasie VI lub VII ankietę dołączają do dokumentacji ucznia, którą składają do sekretariatu szkoły.

 

KLASY VII-https://www.youtube.com/watch?v=qJSWefPyDDA

 

Zajęcia artystyczne przeważnie odbywają się w godzinach wieczornych ( od godz.18.15)

Czas trwania i częstotliwość spotkań zależy od specyfiki specjalizacji i pozostaje w gestii prowadzącego zajęcia.

 

 

Uczniowie mają możliwość wyboru następującej specjalizacji:

 

plastyka: muzyka:
1. plastyka-rysunek architektoniczny- prowadzenie p.Małgorzata Żero, sala38 1. muzyka-chór- prowadzenie p.Monika Żak
2.plastyka- rysunek i malarstwo- prowadzenie p.Małgorzata Żero, sala38 2. muzyka-emisja głosu- prowadzenie p. Monika Żak,
3.plastyka- komiks i manga- prowadzenie p.Ewelina Błaszkiewicz, sala39 UWAGA-   PRZY SALI 38 są już wywieszone terminy zajęć obowiązujące w I semestrze tego roku!!!!!
4. plastyka-fotografia z elementami sztuki filmowej- prowadzedzenie p.Małgorzata Żero, sala 38 4. muzyka-gitara od podstaw- prowadzenie p.Agnieszka Dołowy, sala135
5. plastyka-biżuteria artystyczna- prowadzenie p.Ewelina Blaszkiewicz, sala 39 5. muzyka-Kocham muzykę i sztukę filmową- prowadzenie p.Agnieszka Dołowy, sala134
6. sztuka ulicy;graffiti- prowadzenie p.Agnieszka Dołowy, sala 136 Wszelkie pytania prosimy kierować pisemnie na adres konkretnego nauczyciela w DZIENNIKU LIBRUS

7. plastyka- ROWERSI- prowadzenie p.Agnieszka Dołowy, sala134

 

Na wszystkie specjalności ilość miejsc ograniczona.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować pisemnie na adres konkretnego nauczyciela w DZIENNIKU LIBRUS