do początku mapa serwisu kontakt  
Artoteka » Filmiarnia
O smoku, który nie chciał walczyć - The Reluctant Dragon (1941) Dubbing

https://www.cda.pl/video/127838176?a=1

Kolekcja animacji Disney'a. W zestawie poza tytułową animacją znajdziemy jeszcze "Byczek Fernando", "Goliath II", i "Legenda o dzielnym sadowniku".
Ta pogodna historia opowiada o przygodach odważnego młodego chłopca, który zachęcony opowieściami o walecznych rycerzach, decyduje się wyruszyć na poszukiwanie strasznego smoka nękającego mieszkańców wioski. Kiedy znajduje smoka okazuje się, że smok jest bardzo przyjaźnie nastawiony oraz że bardziej interesuje go recytowanie poezji i granie muzyki niż pożeranie pięknych księżniczek. Czy chłopcu uda się powstrzymać lokalnego bohatera zanim ten wyzwie smoka na straszliwy pojedynek?

 
Zakochany kundel - Lady and the Tramp (1955) Dubbing

https://www.cda.pl/video/117341701

Lady, urocza i dobrze sytuowana cocker-spanielka, spotyka Trampa, bezpańskiego kundla. Tramp jest powszechnie znany i szanowany za swą pomysłowość i odwagę, ale z początku nie wpada w oko dumnej suczce. Jednak udaje się mu zyskać serce Lady dzięki romantycznym kolacjom na tyłach włoskiej knajpki i wspólnym ucieczkom przed hyclem. Wszystko układa się dobrze dopóki Lady nie zostaje w końcu złapana przez hycla...

 
Pół żartem, pół serio - Some Like It Hot (1959) Lektor

https://www.cda.pl/video/20856232

Komedia wszechczasów! Uciekający przed gangsterami bezrobotni muzycy Jerry i Joe, przebierają się za kobiety i przyłączają do damskiego zespołu jazzowego. Tam poznają piękną Sugar.

 

 
Ożeniłem się z czarownicą - I Married A Witch (1942) Napisy

https://www.cda.pl/video/1132347e8

1672 roku, purytański sędzia Jonathan Wooley skazuje na stos czarownicę Jennifer i jej ojca Daniela. W 300 lat później wiedźma powraca, by zemścic sie na potomku sędziego. Jest nim Wallace Wooley, kandydat na senatora. W noc poprzedzającą jego ślub z Estellą, Jennifer podaje mu napój mający sprawić, że mężczyzna zakocha się w niej. Niestety przez przypadek… zobaczcie sami.

 
Księga Dżungli - Jungle Book (1942) Lektor

https://www.cda.pl/video/117448850

Adaptacja powieści Rudyarda Kiplinga, której bohaterem jest Mowgli, chłopiec porzucony w dżungli. Znajduje go pantera i zanosi do wilczej rodziny, która przygarnia go zapewniając mu bezpieczeństwo, opiekę i miłość. Jednak kiedy pojawia się złośliwy tygrys zagrażający chłopcu staje się jasne, że musi on opuścić królestwo zwierząt i szukać swojego miejsca wśród gatunku, którego nigdy wcześniej nie znał - ludzi.

 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   następny  >>